Telefon: 05334307852
Email: info@golbasinakliyat.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara bölgesinde güvenilir, dürüst bir firmadan nakliye desteği almak isterseniz firmamıza başvurmalısınız. Uzun yıllara dayanan deneyimi ve profesyonel kadrosuyla ön plana çıkan Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız sayesinde Türkiye’nin her noktasına sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Nakliyat hizmeti konusunda deneyimini ve farkını konuşturmayı başaran firmamız, eşyalarınızı son teknoloji ambalaj malzemeleri ve sağlam koliler ile korur. Araçların hijyenik yapısı sayesinde eşyalarınız her zaman temiz kalmayı başarır. Araç genişlikleri, tüm eşyalarınızın rahatlıkla taşınabilmesi ve yığılma olmaması için yeterlidir. Araç hareket halindeyken devrilme gibi sorunlar meydana gelmemesi için istifleme çalışması da titizlikle yürütülür.

Gölbaşı evden eve nakliyat olarak sunduğumuz hizmetlerin içerisinde ofis taşımacılığı ve parça eşya taşıma da yer alır. Ofisinizi boşaltmanız gerektiğinde ya da yeni bir şube açmanız gerektiğinde bilgisayar, yazıcı, ofis mobilyası gibi eşyaları firmamız aracılığıyla güvenle taşıyabilirsiniz. Parça eşya taşıma ise özellikle öğrenciler ve sık sık geçici süreli yer değişikliği yapanlar için avantajlıdır.

Gölbaşı evden eve nakliyat ekibimiz, teknolojik gelişmeleri de nakliye süreçlerine dâhil eder. Yeni çıkan dayanıklılığı artırılmış koliler ve kolayca yırtılmayan ambalajlar ile eşyalarınız koruma altına alınır. Koruma altında olan eşyalarınız, asansör kabinine yüklenirken ya da merdivenlerden indirilirken herhangi bir zarara uğramaz.

Ekibimiz çevre güvenliği konusunda da son derece hassastır. Özellikle asansör kurulumunda herhangi bir sorun ortaya çıkmaması için kurulum yapılacak zeminin düz olması önemlidir. Engebeli araziler ya da çok dar sokaklar asansör kurulumunu güçleştirir. Kullanılan asansör ise çalıştırılmadan önce detaylı şekilde kontrol edilmeli, işlem sırasında kesinti yaşanmaması için gereken çaba sarf edilmelidir.

Gölbaşı evden eve nakliyat ekibimiz her aşamada gerekli hassasiyeti göstererek işini profesyonelce yapar. Siz de herhangi bir stres yaşamadan yeni hayatınıza ilk adımları atarsınız. Sadece ev ya da ofis taşıma için değil çeyiz taşıma ya da yeni satın aldığınız eşyaları evinize ulaştırma noktasında da ekibimize güvenebilirsiniz. Deneyimli şoför kadromuz ve taşıma işlemlerini gerçekleştiren personellerimiz, her süreçte titizlikle hareket eder. Her eşyanın yapısına uygun farklı ambalaj malzemelerini kullanmamız sayesinde kırılma, ezilme gibi sorunlar engellenir.

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız, Türkiye’de pek çok kişiden, kurumdan referans almayı başarmıştır. Hakkımızda yapılan olumlu yorumlar yeni müşterilerimizin bize kolayca güvenmesine yardımcı olmaktadır. İşlerimizin büyümesini ve daha geniş kitlelerin bize ulaşmasını sağlayan hizmet politikamızda her zaman sizin memnuniyetinizi esas almaktayız. Talepleriniz bizim için her zaman önemlidir. Herhangi bir memnuniyetsizlik yaşamamanız ve maddi kayıplarınızın telafisi için hizmetlerimizi sigortalı olarak sunmaktayız.

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız, uygun fiyat politikasıyla da birçok kişinin tercihi olmaktadır. Fiyatlarımız, taşınma sürecinin gerçekleştirildiği mesafeye, eşya sayısına ve farklı detaylara göre değişkenlik gösterir. Uygun fiyatlardan hizmet sunmaya özen gösteren firmamız; evlenme hazırlığı içerisinde olanların, yeni ev alanların ve yüksek kiralardan yakınanların işini kolaylaştırır. Size sunulan fiyat dışında taşınma esnasında sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız. Yılın her döneminde firmamıza başvurarak, taşınma için uygun bir tarih ve saate randevu alabilirsiniz. Ekibimiz ve aracımız size söylenen gün ve saatte evinize ulaşır, kısa sürede eşyaları araca yükleyerek yeni evinize doğru yola çıkar.

Sizi son derece memnun eden hizmetimiz sayesinde evinizi ya da ofisinizi tekrar taşımanız gerektiğinde ilk tercih

WhatsApp Web